KONST / Litografier / Färglitografi 12296234
nr 1229 6234
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, daterad 1982, numrerad 14/125, bladets mått: 56x72
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:10:33
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr